GLAMOUR BOUDOIR

Zachytíme vaši krásu

Fotíme, případně natáčíme s manželkou. Ať už jsou definice glamour a boudoir jakékoli, vždy se jedná o vyjádření ženské krásy, přitažlivosti, temperamentu, svůdnosti apod. Styl může být různý, a to od klasického oblečení, až po fotky v prádle. Kdysi dávno, ještě před svatbami jsme začínali fotografií modelingu, ten má k tomuto stylu velmi blízko, někdy je označován i jako "Beauty". 

Dojezd až k vám ZDARMA. Jde o města jako Olomouc, Prostějov, Přerov, Uničov, Litovel, Mohelnice a dokonce i Hranice na Moravě.

PRÁCE DVOU LIDÍ. Manželka se věnuje vám po stránce stylizace oblečení, doplňků a prostředí. Já pak řeším vhodné svícení a úhel záběru tak, aby vám výsledek co nejvíce lichotil.

MOBILNÍ ATELIÉR obvykle obsahuje: foto ateliérová světla, pozadí se stojany, softboxy. K videu pak máme filmová světla. Tj. dá se říct, po technické stránce nic nebrání krásnému výsledku.

KVALITNÍ RETUŠE - Používáme ty nejmodernější nástroje pro kvalitní retuš. Umí zdůraznit líčení, přirozeně zjemnit pleť a také lehce zeštíhlit postavu. 

CENÍK GLAMOUR A BOUDOIR

Ceník tohoto kreativního stylu je přizpůsobený tak, aby bylo dostatek času na práci, kvalitní svícení a výborné zpracování retušovaných fotografií.

image

GALERIE SÁRA

Focení s růžemi. Barevnost a kontrasty udělaly své.

image

GALERIE PETRA

Zde byla zásadní práce se světlem. Foceno v přirozeném prostředí bytu. 

image

GALERIE LENKA

Mladá slečna 20 let, která chtěla fotografie pro svého přítele. Fotky má v provedení barva, černobílá a retro styl.

JakÝ JE POSTUP?

Glamour je vždy specifický. Snažíme se podpořit představu ženy, proto je v přípravě náročnější, než obvyklé focení či natáčení.

OSLOVÍTE NÁS A SPOLEČNĚ ZKONZULTUJEME VAŠI  PŘEDSTAVU 

Pro inspiraci je dobré zaslat nějaké fotografie, které se vám líbí. Z takové předlohy můžeme vycházet. Výsledek je však vždy osobitý. 

ZAMLUVENÍ TERMÍNU

Vybereme vhodné datum, čas a místo. Na focení či video se platí záloha 2 tis.

VÝBĚR MÍSTA

Kde se fotí, zda v přírodě nebo u vás v interiéru, případně se hledá vhodný prostor (cena prostoru však není zahrnuta do ceny za focení). 

VÝBĚR DEKORŮ, ŠATŮ, DOPLŇKŮ

Pomůžeme vám s výběrem vhodného stylingu. Často si ženy půjčí něco vkusného třeba od kamarádek, případně mají vlastní oblečení a doplňky.

SAMOTNÁ PRÁCE

Délka přítomnosti do 3 hodin (foto) do 4 hodin (foto+video). V interiérech se využívá světel, aranžování detailů v místnosti apod.

PŘEDÁNÍ PRÁCE

Obvykle do 14 dnů upravené fotografie, ty vám zůstanou všechny. Následně vybíráte 10ks pro ruční retuš.

Rozhodnout se pro přírodu nebo domov?

Na to není snadné odpovědět. V letních měsících může být příroda kouzelná, světlo je však ve většině případů dáno. Interiér je skvělý v sychravých dnech, výhodou je větší pohoda, nikdo vás a nás neruší.

Prostředí domova

Zde je hlavní předností světelná technika a vybavení. Tj. světlo a jeho směr, měkkost a barevnost si můžeme volit sami. Vše je přesně dáno a tak je výsledek vždy dle našich představ. Zároveň máte klid pro sebe, neruší vás okolí. Úskalím může být menší prostor a menší možnost "měnit" prostředí.  

Prostředí přírody

Práce se je jiná. Pro vás snad i náročnější. Téren může být někdy divoký. Každopádně příroda dokáže někdy kouzlit, jak tvary, tak barvami. Důležitou roli hraje i čas a aktuální počasí. Vhodné světlo je vždy jen v některých hodinách, dle ročního období.