HUDEBNÍ KLIPY pro HUDEBNÍ SKUPINY

Nabízíme kapelám a muzikantům natočení hudebních jejich písniček, tj. tvorbu hudebních klipů. Hezký den a hodně dobré muziky přejí Martin a Katka  

TECHNIKA: K dispozici máme mobilní filmová světla s bateriemi, dále slider, glidecam, monopod, softboxy, ateliérová pozadí a další doplňky. Natáčíme na Full Frame snímač a ve 4K i pomalejší sekvence, záběry.

PRÁCE DVOU LIDÍ. Na celém procesu vám pomáháme dva. Manželka stránku organizační, střihovou a aranžérskou. Já pak technickou stránku, tj. natáčení, nasvětlení, nazvučení apod.

SCÉNÁŘ A ADMINISTRATIVA: U větších projektů navrhujeme na základě vaší vize scénář. Ten se vámi odslouhasí a pak se natáčí. Můžeme také poskytnout smlouvy o dílo, smlouvy pro případné herce a účinkující.

SOUČÁSTÍ VIDEA JE I FOTO - V rámci realizace zajišťujeme jak foto z klipu, tak samozřejmě video. Rozsah foto je o domluvě. V balíčkue je bráno jako doplňující.

CENÍK HUDEBNÍ KLIPY

Nebylo snadné nacenit tak náročnou a mnohdy kreativní disciplínu, jakou klipy bezesportu jsou, přesto si myslíme, že se nám to v rámci možností podařilo.

JakÝ JE POSTUP?

Obvykle je zájem jak o foto, tak video. Zde je pro představu uveden postup zpracování zakázky.

ZAMLUVENÍ TERMÍNU A ZÁLOHA

Vybere se přibližný termín natáčení s tím, že konkrétní den se upřesní tak 2-3 týdny před realizací. Na práci se platí záloha 40% z ceny klipu.

SEPSÁNÍ SCÉNÁŘE 

Ideálně osobní schůzka s vámi, ujasnění představ. Následně sepsání scénáře a schválení vámi. Součástí je i řešení přesné lokality, objektu a budovy, počtu lidí a herců apod.

NATOČENÍ KLIPU

Dojezd na místo a dle rozpisu sestavení světel, scén. Řízení herců dle scénáře a další.

ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZKY 

Zde již střih prosím nechte na nás. Po sestříhání zasíláme ke kontrole - dolaďují se spíš chyby a detaily. Hlavní střih zůstává. Vysvětlíme vám důvodu na schůzce.

PŘEDÁNÍ ZAKÁZKY

Obvykle do 2-3 měsíců. Záleží na rozsahu a domluvě. Klipy jsou na střih většinou dost náročné.

DOPLATEK 

Doplácí se před předáním klipu v plné velikosti. Buď na účet nebo hotově.