SVATBY foto-video

Máme řadu skvělých momentek ve svém portfoliu. S ohledem na GDPR však uveřejňujeme zejména "klasiku". Děkujeme v tomto za pochopení. Rádi Vám zachytíme ty neopakovetelné momenty, jak v rámci foto, tak video. Takové snímky nabírají s léty o to víc na hodnotě.  

PROČ PROŽÍT SVATEBNÍ DEN S NÁMI?

Je těžké Každý z kolegů nejspíš píše to nej o sobě, proto chápeme, že dokud je to jen v podobě textu, tak to nemá tu správnou hodnotu. Přesto jsme se pokusili napsat pár bodů, které nás charakterizují.

JAKO TÝM JSME SEHRANÍ

Je to velký bonus, když si nejdeme vzájemně do záběrů. Navíc manželka vás při partnerském focení aranžuje atd. Na osobní schůzce také nabízíme poradenství v rámci organizace svatby.

KOMBINACE FOTO VIDEO

U nás kombinace je vždy cenově výhodnější. Cena za video se tak pohybuje lehce nad hranicí ceny "za střih".

PRVNÍ FOTKY DO 24 hod.

Víme, jak jsou pro fotografie ze svatby důležité právě v prvních hodinách po svatbě. Proto garantujeme část průřezových snímků do 24 hodin od svatby.

PŘEDÁVÁME VEŠKERÉ POVEDENÉ FOTOGRAFIE

Všechny povedené fotografie předáváme. Pokud je svatba hodně akční, může být snímků i + 30% oproti slíbenému množství.

4K VIDEO A FULL FRAME SNÍMAČ

Fotíme a natáčíme i zpomalené záběry na 4K. Využíváme moderní techniku NIKON včetně nejnovějších objektivů. K dispozici máme i glidecam, monopod, slider, filmová světla aj.

JDEME DO TOHO NAPLNO

Snažíme se o zachycení momentů a akcí. Střídáme pozice, vzdálenost apod. Snažíme se o to, aby snímky byly dynamické a pestré, co do úhlu pohledu.

SVATEBNÍ VIDEO 

Fotografie je skvělá, film ale dokáže zase jinak připomenout ty vzácné okamžiky. Řeč oddávajícího, proslov rodiče či svědka, to vše, jako by vás vrátilo zpět v čase.

Jedna malá ukázka

Alespoň tento krátký klip vám může přiblížit náš styl práce a provedení. Toto vzniklo v době, kdy jsme točili naší oblíbenou GH5.

CENÍK SVATEBNÍ FOTO A VIDEO

Vycházíme z času přítomnosti. Tj. dle délky svatebního veselí pak vychází i cena. Video je vždy jako bonus k fotografii. Je však možné natočit i jen video, pak je cena videa dle ceníku za fotografii + 10%.

Video z dřívějších let

Slečna s velkým zájmem o retro styl. Fanoušek do dob dávno minulých. Prostě romantické srdce. 

Svatba Habina

Kouzelné místo na severu Moravy. Skvělí lidé z hor přispěli k té pravé svatební atmosféře.